De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Sharona, babysitter in Amersfoort 3820

Hallo vaders/moeders.

Ik ben Sharona 20 jaar en woon in amersfoort, ik vind het heel leuk om met kinderen om te gaan en leuke dingetjes met ze te doen voorlezen, knutselen enzo.
Ik heb al ervaring met kinderen heb stage gelopen bij een bso en een kinderdagverblijf en dat beviel me prima heb een hele leuke tijd daar gehad, ook heb ik stage gelopen bij een gastoudergezin dat vond ik ook heel erg leuk,
Ik heb 3 jaar lang op 3 kinderen opgepast uit school gehaalt daarna lekker met ze alle een broodje eten, en daarna leuke dingen doen, na de speeltuin enz,
ook heb ik op 2 kindjes gepast 1 van 4 maanden en 1 van 2.
ik heb helpende zorg en welzijn niv 2 gedaan alleen heb ik de opleiding niet afgemaakt omdat ik liever wou gaan werken.
Ik ben heel flexibel.
dus wilt u een keer een avondje weg of de hele dag werken en zoekt u een gezellige oppas bel of mail mij dan.

Groetjes Sharona

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Sharona heeft geen prijs aangegeven.

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 2 tot 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Sharona
Oppas, oppasser
Amersfoort
Contacteren