De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Gerda, thuis kinderopvang in Arnhem

Geachte ouders,

Het lijkt mij heel erg leuk om met kleine kinderen te werken.
Ik heb ervaring als pedagogisch medewerkster op diverse locaties in de gehandicaptenzorg en ook een diploma Kinder/jeugdverzorging.
Op het moment zorg en pas ik twee dagen per maand (maandag) op een tweeling, een jongen en meisje van 2 maanden en een meisje van 2.
Dat is druk maar erg leuk.
De verwondering van een kindje om een paardenbloem met pluisjes weg te kunnen blazen en veel meer van dit soort dingen laten ontdekken geven mij veel voldoening.
Ik kan me goed in de belevingswereld van kinderen verplaatsen en daarop inspelen, uiteraard geef ik ook grenzen aan. Naar de kinderboerderij, dierentuin, verven of tekenen, plakken en liedjes zingen; ik doe het met veel plezier.
Verder heb ik in het verleden een HBO opleiding afgerond in Chinese geneeskunde en westerse medische basis, maar niet meer werkzaam hierin.

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Gerda heeft geen prijs aangegeven.

🧸Aangeboden diensten
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🚗Mobility
Driver’s license
🎓Opleiding
professionele kwalificatie (certificaat of diploma)
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 2 tot 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Engels (beginner)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen

Geen foto
Gerda
Oppas
Arnhem
Contacteren