Hallo, ik heb Gabriëlla 23 jaar jong.
In 2013 heb ik de opleiding tot onderwijsassistent afgerond, daarna ben ik een hele andere weg in geslagen en ben ik mijn eigen pedicure en schoonheidssalon gestart. Omdat ik het werken met kinderen toch het allerleukste vind ben ik in 2016 daarnaast parttime aan de slag gegaan als gastouder. Momenteel heb ik 1 vast gezin waar ik aan huis kom.
Ik hou van knutselen, spelletjes spelen, wandelen en vind het heerlijk om af en toe even te knuffelen met de kinderen.
Tijdens het oppassen sta ik voor regelmaat en regels, zodat de kinderen precies weten waar ze aan toe zijn. Bent u nog opzoek naar een geschikte gastouder? Twijfel dan niet en stuur gerust een berichtje voor meer informatie of om eens samen in gesprek te gaan.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Gabriella, oppassen in Emmen 7815
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Gabriella heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
🚗Mobility
Driver’s license
Car
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
professionele kwalificatie (certificaat of diploma)
🏆Ervaring
Professionele ervaring, meer dan 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker