De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Justien, oppas in Hengelo

Beste lezer,

Vanaf jonge leeftijd voel ik mij al aangetrokken tot het jonge kind / jongeren. Na een kindgerichte HBO opleiding gevolgd te hebben ben ik in het groepswerk van de jeugdhulpverlening terecht gekomen. Daar werkte ik met kinderen in de leeftijd van 0 - 12 jaar. Vervolgens heb ik voor een school voor volwassen educatie een kinderdagverblijf opgericht bestaande uit 3 groepen met in totaal 35 kindplaatsen. Via de kinderopvang ben ik in de gehandicaptenzorg terecht gekomen. Naast mijn ruim 25 jaar werkervaring met de jeugd, heb ik ook vrijwillige functies bekleed die met het jonge kind te maken hebben gehad zoals, vrijwilliger speel - o- theek en vrijwilliger voor vakanties met gehandicapte kinderen. Ik ben lid van de minicommissie hockey geweest en ik heb de landelijke straatspeeldag voor de wijk georganiseerd. Daarnaast heb ik voor alle leeftijden oppaswerk verricht, iets wat ik nu nog doe voor 2 kinderen van 7 en 9 jaar. Deze werkzaamheden heb ik altijd naast mijn gezin en mijn full time baan gedaan.
Nu ben ik helaas door bezuinigingen in de zorg ( ombouw AWBZ - WMO ) thuis komen te zitten en heb ik meer de tijd om te besteden aan mijn passie nl. het jonge kind.
Mijn sterke kanten zijn mijn creativiteit, enthousiasme en consequent handelen. Ik kan goed plannen, organiseren en ben niet voor 1 gat te vangen. Ik mag graag hard werken en kan goed tegen werkdruk. Als moeder van 3 pubers / adolescenten kan ik heel flexibel zijn dus ben ik ook adhoc inzetbaar.
Ik ben nog jong van lijf en geest waardoor voor mij aanvullende huishoudelijke werkzaamheden geen probleem zijn. Ik ben in het bezit van een auto waardoor ik ook uw kinderen kan brengen van en naar activiteiten buiten school om.
Om mij productief te maken ben ik momenteel 3 x per week actief voor de voedselbank Midden Twente. Vrijwilligerswerk waar ik zo mee kan stoppen indien gewenst.
Ik hoop dat u enthousiast bent geworden over mij en dat u mij in de gelegenheid wil stellen om nader met u kennis te maken.

Vriendelijke groet,

Justien

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Occasional babysitting:
€ 10,00
/ netto per uur
In-home childcare:
€ 12,00
/ netto per uur
Toelichting:

Prijzen zijn afhankelijk van de soort werkzaamheden en het aantal kinderen

🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🚗Mobility
Driver’s license
Car
🎓Opleiding
professionele kwalificatie (certificaat of diploma)
🏆Ervaring
Beroepservaring, meer dan 10 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
minder dan 6 maanden
6 maanden tot 1 jaar
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Huiswerkbegeleiding
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Non-smoker

Justien
Oppas, oppasser
Hengelo
Contacteren