De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Selina, oppas in Hoorn

Hallo lieve papa's & mama's,
Als eerst zal ik mij even voorstellen!
Ik ben Selina & ik ben 19 jaar oud.
Ik woon in Hoorn 2 minuten lopen van station Kersenboogerd af zosnel mogelijk ben ik opzoek naar een gezellig oppas adres!
Ik ben alle dagen beschikbaar! tijden & weekenden zijn natuurlijk in overleg. Ook vind ik schoonmaak klusjes helemaal geen probleem of de hond uitlaten of de kindjes naar school brengen!
Ik heb ongeveer 4 a 5 jaar evaring met kindjes tussen de 1 & 12 jaar dit vind ik echt super leuk om te doen, ook heb stage gelopen in een kinderdagverblijf.
Wat ik leuk vind om te doen met de kindjes ? koken, knutselen, wandelen, spelletjes spelen noem maar op als hun het maar naar hun zin hebben, want daar gaat het tenslotte om!
Stuur mij gerust een berichtje voor meer info
Liefs Selina

Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Beschikbaarheid bijwerken
Voor het laatst ingevuld: meer dan 10 jaar geleden
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Parttime / buitenschoolse zorg:
€ 5,50
/ netto per uur

🧸Aangeboden diensten
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 2 tot 5 jaar.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
1 tot 3 jaar
3 tot 6 jaar
ouder dan 6 jaar
💬Gesproken talen
Chinees (moedertaal)
🛟Aanvullende services
Koken voor de kinderen
Hulp met het huishouden / strijken
Andere
Rookt niet

Deze informatie wordt door het lid verstrekt; we raden u aan deze te controleren.

Te lezen: Goede praktijken bij het aanwerven

Selina
Oppas
Hoorn
Contacteren