Hallo, ik ben Sidney en ik heb heel vaak opgepast bij verschillende gezinnen. Dit werk vind ik heel leuk om te doen, omdat ik het heel leuk vind om o.a. met kinderen spelletjes te spelen, aan ze voor te lezen, etc. Kinderen voelen zich gauw op hun gemak bij mij en ze zijn snel aan mij gewend. Ik ben een geduldig, rustig en creatief persoon. Wat ik altijd zo leuk vind is om kinderen te helpen (bijvoorbeeld met huiswerk), met ze te tekenen, te knutselen en andere activiteiten met ze te doen. Als er nog vragen zijn, dan hoor ik het graag! Ik heb er in ieder geval zin in om (weer) oppaswerk te doen!
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Sidney, babysitter in Ijmuiden 1976
Voor school
's ochtends
's middags
's middags
Na school
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties
Sidney heeft geen prijs aangegeven.
🧸Aangeboden diensten
Oppassen
Reguliere opvang
Oppas aan huis
🎓Opleiding
Eerste hulp verlening (EHBO)
🏆Ervaring
Familie ervaring: zorgen voor broers, zussen, neven en nichten.
👶Heeft al opgepast op kinderen van
💬Gesproken talen
Engels (vloeiend)
🛟Aanvullende services
⭐Andere
Non-smoker