Ing, biedt gedeelde kinderopvang in Schaijk 5374
op 17/05/18: We zijn op zoek naar iemand die leuke activiteiten met de kinderen onderneemt. Om 2 uur evt de oudste uit school halen
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 17/05/18: We zijn op zoek naar iemand die leuke activiteiten met de kinderen onderneemt. Om 2 uur evt de oudste uit school halen
op 29/11/15: Ik zoek flexibel oppas voor naschool voor mijn 2 kinderen.
op 07/11/14: Het betreft opvang voor Woensdag en Donderdag van 8.15 tot 18:00 uur voor onze 3 kinderen, een meisje van 3 jaar en twee jongens van 6 en 9. De jongens gaan tot 14:30 naar school. Ik breng ze zelf s'ochtends naar school. Licht huishoudelijk werk hoort erbij LKR registratie
op 18/10/15: voor een kindje zoek ik gedurende drie dagen opvang in een gastoudergezin.
op 11/12/14: Wij zoeken na de meivakantie opvang voor onze 2 dochters van dan net 4 en van 1 jaar. Op ma/di/vrij. Voor onze oudste is het: ma en do vso en bso en vrijdag de hele dag. Voor onze jongste is het ma/di/vrij de hele dag. Na de zomervakantie is er opvang nodig op: ma/di/do waarbij het voor de oudste om vso en bso gaat en voor de jongste om hele dagen opvang.
op 04/12/17: Wij zoeken een oppasmoeder, of meerdere, beschikbaar vanaf 06.30uur, vanaf half augustus tot eind december.
op 06/10/20: samen eten veel buiten spelen
op 05/03/19: Ik zou t liefst willen dat de oppas een vriendje voor mijn zoon meeneemt of dat mijn zoontje 2.5 a 3 uur sochtends bij de oppas kan spelen met kind v zijn leeftyd. Of als je iets kunt doen met mijn kind wat ik niet kan bv muziek maken op bv noem maar wat piano ed . Met 1x ochtend in vak ben ik al blij. Ik kan 4, 50 per uur betalen.als mijn zoontje v bijna 8 jaar t leuk heeft dan kan ik sochtends gaan sporten ter ontspanning in schoolvakanties
op 30/01/17: Wij zoeken een lieve gastouder voor ons kindje wat in augustus te wereld gaat komen.
op 07/10/19: Ik ben per deze week op zoek naar opvang voor mijn 2 dochters. HELP
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨