De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Vinkel. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Laurens, zoek een co-gezin in Rosmalen

op 04/12/17: Wij zoeken een oppasmoeder, of meerdere, beschikbaar vanaf 06.30uur, vanaf half augustus tot eind december.

Pierre, gezin voor gedeelde opvang in Oss 5346

op 07/11/14: Het betreft opvang voor Woensdag en Donderdag van 8.15 tot 18:00 uur voor onze 3 kinderen, een meisje van 3 jaar en twee jongens van 6 en 9. De jongens gaan tot 14:30 naar school. Ik breng ze zelf s'ochtends naar school. Licht huishoudelijk werk hoort erbij LKR registratie

Alima, nanny delen in Schijndel 5481

op 29/11/15: Ik zoek flexibel oppas voor naschool voor mijn 2 kinderen.

Ing, biedt gedeelde kinderopvang in Schaijk 5374

op 17/05/18: We zijn op zoek naar iemand die leuke activiteiten met de kinderen onderneemt. Om 2 uur evt de oudste uit school halen

Rianne, zoekt gedeelde kinderopvang in Sint-oedenrode 5492

op 18/10/15: voor een kindje zoek ik gedurende drie dagen opvang in een gastoudergezin.

Anne-maartje, zoekt gedeelde kinderopvang in Ammerzoden

op 30/01/17: Wij zoeken een lieve gastouder voor ons kindje wat in augustus te wereld gaat komen.

Evita, gezin voor gedeelde opvang - 5691 Son

op 11/12/14: Wij zoeken na de meivakantie opvang voor onze 2 dochters van dan net 4 en van 1 jaar. Op ma/di/vrij. Voor onze oudste is het: ma en do vso en bso en vrijdag de hele dag. Voor onze jongste is het ma/di/vrij de hele dag. Na de zomervakantie is er opvang nodig op: ma/di/do waarbij het voor de oudste om vso en bso gaat en voor de jongste om hele dagen opvang.

Iris, zoek een co-gezin in Haaften

op 13/04/18: Graag ook mogelijkheden voor naschoolse opvang vanaf einde van het jaar.

Monique, nanny delen in Tiel

op 07/10/19: Ik ben per deze week op zoek naar opvang voor mijn 2 dochters. HELP

Lotte, gedeelde kinderopvang in Oisterwijk 5063

op 30/10/18: Voor de maandag, dinsdag en donderdag zoeken wij een Gastouder aan huis voor onze zoon van 2 en dochter van 3

Maasdonk, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: