Lieke, biedt part-time opvang - 7665 Albergen
op 25/12/15: tweekinderen van driejaar twee ochtenden brengen en halen naar peuterspeelzaal (ochtend), s middags opvang thuis, baby opvang gehele dag thuis
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 25/12/15: tweekinderen van driejaar twee ochtenden brengen en halen naar peuterspeelzaal (ochtend), s middags opvang thuis, baby opvang gehele dag thuis
op 09/07/15: Wij zoeken een lieve gastouder voor onze kinderen. Onze kinderen zijn 6 (meisje), 10 (jongen) en 12 (meisje) jaar oud. De oudste gaat komend schooljaar naar het voortgezet onderwijs, dus zij zal minder aanwezig zijn. Voor de jongste 2 kinderen zoeken we op maandag en donderdag naschoolse opvang bij ons thuis. Eventueel kunnen we een van beide dagen ruilen met de dinsdag.
op 28/12/16: Wij zijn op zoek naar een oppas die af en toe bij gelegenheid bij ons wil op passen.
op 05/11/15: Een sportief iemand die liefste iets ouder is. Je gaat eten met de kinderen en trekt ze hun pyama aan. Niet roker.
op 15/05/19: in de ochtenden, om de kinderen naar school te brengen, en max twee middagen na school
op 21/11/16: Wij zijn op zoek naar een ervaren en betrouwbare niet rokende oppas die af en toe bij ons zou willen oppassen. Wij hebben een dochter van net 2 jaar en vanaf januari ook een baby. Oppasmomenten zijn met name een keer s avonds (zodat wij even ergens wat kunnen gaan eten). Mocht het goed bevallen wederzijds dan misschien ook wel eens overdag een paar uurtjes.
op 09/09/14: Ik zoek iemand die op ma en di de kinderen uit school haalt, eten kookt en alvast met ze eet en ze naar sport brengt/haalt
op 27/05/19: Wij zijn een getrouwd stel uit almelo met 3 jongens van 1, 7 en 10 jaar 1 poes en een hond we zijn opzoek voor onze jongens naar een oppas thuis zodat de jongens gewoon in hun eigen omgeving zijn. De opvangdagen. zijn maandag dinsdag woensdag en donderdag maandag is van 08:00 tot 14:30 op de jongste. Dinsdag is van 08:00 tot 17:30 op de jongste en van 14:15 tot 17:30 op de oudste 2. Woensdag is van 08:00 tot 17:30 op de jongste en van 12:30 tot 17:30 op de oudste 2. Donderdag is van 08:00...

op 29/04/18: Lieve betrouwbare oppas aan huis
op 15/08/23: Oppas om mijn kinderen naar school te brengen
op 09/09/21: Incidentele oppas
op 22/08/17: Wij zoeken een leuke oppas aan huis. Kinderen halen en brengen naar hun sportclub maakt deel uit van de werkzaamheden.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨