De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Danny, biedt kinderopvang in Arnhem 6800

op 09/06/21: orienterend

Rineke, biedt part-time opvang in Arnhem

op 08/07/19: Een leuke, gezellige oppas, die houdt van spelletjes spelen. Op de maandagmiddag vanaf kwart over 2 tot half 6 ongeveer. En evt ook op de donderdagmiddag, dezelfde tijd. Voor onze 2 kids van 8 en 11 jaar en vanaf november zal onze jongens naar school gaan en erbij komen.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Arnhem. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Tessa, Biedt kinderopvang - 6860 Oosterbeek

op 15/09/20: Wij zoeken een nanny/gastouder aan huis voor onze 2 zoontjes Lucas (5) en Maxim (3). De maandag gaat het om een hele dag met in de ochtend Maxim en de middag na school ook Lucas. De overige dagen/tijden in overleg bij voorkeur de dinsdag en vrijdag middag, met soms vrijdag de hele dag ivm roostervrije dagen. Alternatief is de maandag en vrijdag de hele dag.

Tony, zoekt parttime opvang - 6891 Rozendaal

op 03/01/24: 2 jongens van 6 resp 9. Graag 1 of 2 middagen van school in Rozendaal halen voor oppas thuis en enige huiswerkbegeleiding. Bij voorkeur ook vervoer naar sport (wij beschikken over een auto)

Ijm, zoek een nanny in Huissen

op 02/02/17: Iemand die leuk met de kids is..eerlijk en oprecht. Sociaal

Maria, zoek een nanny in Rheden 6990

op 12/09/21: Ik zoek een oppas dat mijn dochter kan ophalen van school om 14:45 en bij ons thuis kan passen tot 18:15 .

Ottilie, biedt part-time opvang - 5363 Velp

op 17/09/24: Het zorgen dat mijn naar de eerste klas middelbareschoollier gaande kind zijn huiswerk maakt.

Ottilie, zoekt een part-time oppas - 5363 Velp

op 28/10/24: Ik ben op zoek naar iemand die mijn zoon 1e klas middelbaarschoolier huiswerkbegeleiding kan geven op maandag van 1530 tot 1730. ( niet in de schoolvakanties)

Mayra, zoekt een oppas - 6881 Velp

op 17/11/15: Voor het oppasen voor onze kleine Mia.

Mounia, zoek een nanny - 6891 Rozendaal

op 17/03/19: Vriendelijke, actieve, ondernemende en gedisciplineerde oppas gezocht.

Lorinda, zoekt parttime opvang in Oosterbeek

op 13/06/19: Naar tutor neem, naar voetbal neem

Kim, zoek een nanny in Velp

op 21/08/16: Wij zoeken een oppas voor onze 2 dochters, van 5 en 7 jaar. Het gaat in elk geval om de maandag- en dinsdagmiddag uit school en mogelijk ook de donderdagmiddag.

Andere advertenties

Steden in de buurt: