De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Rob, Biedt kinderopvang in Beek 6190

op 21/09/20: Gaat om 2 uurtjes (18.30 tot 20.30) op donderdag, zodat we een avondje kunnen stijldansen in de week.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Beek. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Mandy, zoekt een part-time oppas in Spaubeek 6176

op 05/11/15: 1-2 middagen buitenschoolse opvang

Ja, biedt kinderopvang in Spaubeek 6176

op 31/10/15: lieve oppas

Marie-thérèse, biedt part-time opvang in Spaubeek

op 13/05/21: Mijn dochter moet om half 1 opgehaald worden op de peuterspeelzaal en mijn zoon moet om kwart voor 3 opgehaald worden op school. Opvang is nodig tot ongeveer 5 uur.

Leila, biedt kinderopvang in Geleen 6161

op 24/03/24: Ik ben opzoek naar een oppas die minimaal 1 x in de week beschikbaar is om in de avonduren op te passen. Kids gaan of liggen op bedden, helpen naar bed gaan kan ook mogelijk zijn. Vervolgens vrij om iets voor je zelf te doen als de kinderen slapen. Natuurlijk een aantal keren kijken of ze nog slapen en in hun bedje liggen. Zie jij je dit zelf doen en lijkt het je leuk dan zijn wij opzoek naar jou. Groetjes Leila

Leila, zoek een kinderjuf in Geleen

op 24/03/24: Ik ben opzoek naar een oppas die beschikbaar is in de avonduren. De kids gaan dan naar bed of liggen al op bed, helpen kan ook mogelijk zijn. Vervolgens kun je tijd besteden naar wens hetzij tv kijken of boekje lezen, werken op je laptop. Tussendoor een aantal keren kijken of de kids nog slapen en nog in hun bedje liggen.

Rozemieke, biedt part-time opvang in Stein

op 17/01/20: Een oppas om een uurtje te gaan sporten

Suzanne, biedt part-time opvang in Stein

op 28/08/21: Oppas op woensdag van 15.00 uur tot 20.00 uur te stein voor 2 dames 9 en 11 jaar

Laura, zoek een kinderoppas in Geleen

op 01/07/17: Ik zoek voor nu en dan een opvang voor mijn zoon van 7 jaar.

Melissa, zoekt een gastouder in Geleen

op 17/09/18: Ik zoek een Gastouder in de buurt van geleen om Levi onze zoon van 3 jaar op te halen naar schooltyd tot maximaal 18:00 uur savonds de dagen maandag dinsdag woensdag donderdag en vrijdag om de week tot en met 13:00 uur middags

Joanne, zoek een kinderjuf - 6167 Geleen

op 10/06/19: Oppas gezocht voor 2 kinderen. Dinsdag en vrijdag van 10 uur tot 5 a 6 uur

Beek, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: