Jesse, biedt kinderopvang in Hengelo 7550
op 27/01/22: Beste, Ik zoek een oppas aan huis voor s'avonds/snachts in de weekenden en bij studiedagen van school. 2 jongens van 7 en 8. Eventueel na overleg overnachting bij oppas . Wijk Nijverheid.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 27/01/22: Beste, Ik zoek een oppas aan huis voor s'avonds/snachts in de weekenden en bij studiedagen van school. 2 jongens van 7 en 8. Eventueel na overleg overnachting bij oppas . Wijk Nijverheid.
op 27/09/16: Incidentele oppas aan huis
op 03/08/16: Wij zoeken een incidentele oppas in de directe omgeving voor onze twee kinderen.
op 24/12/18: Wij zoeken een flexibele oppas aan huis voor ca 1 /2 middag / avonden in de maand.
op 02/03/22: Hoeft niet in schoolvakanties. Het liefst op ma-do en vr middag maar do en vr middag is ook prima.
op 25/09/19: Graag een oppas voor minimaal twee dagen per week in de omgeving van Hengelo, ivm mijn werk aldaar. Iemand met ervaring, voor mijn twee kinderen.

op 13/06/16: Ivm wisselende werktijden zijn wij voor onze 2 zoontjes (4 en 7) op zoek naar een flexibele gastouder.
op 20/11/17: Oppas
op 26/11/21: Beste, Ik werk deels in vakanties en onder schooltijd. Soms na schooltijd. Tevens zoek ik een oppas. Ben werkzaam in de zorg. Met vriendelijke, J.
op 07/11/18: Ik zoek lieve gastouder aub
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨