
Rebecca, biedt part-time opvang - 2130 Hoofddorp
op 27/06/25: Ik ben op zoek naar een africaans of carribeaanse gastouder. Een vrouw die ook lief en zorgzaam is
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 27/06/25: Ik ben op zoek naar een africaans of carribeaanse gastouder. Een vrouw die ook lief en zorgzaam is
op 30/05/25: Zondag hele dag En dinsdag en donderdag na school. Ze gaan momenteel naar bso/opvang. Maar wij werken zondagen en dan zijn zij dicht. Als iemand alleen zondagen zou willen doen is dat ook een optie
op 30/05/25: Hoi! Ik ben Yara, 14 jaar oud, en ik vind het heel leuk om met kinderen om te gaan. Ik ben verantwoordelijk, geduldig en zorgzaam. Ik help graag met spelletjes spelen, knutselen of verhaaltjes voorlezen. Ook kan ik eventueel helpen met huiswerk of het klaarmaken van een simpele maaltijd. Ik heb al wat ervaring met oppassen op jongere kinderen in de buurt en doe dit met veel plezier
op 22/04/25: Ik zoek voor de dinsdagen oppas. Kinderen halen uit school en samen naar huis. Wat gezelligheid samen een tussendoortje eten en bijkletsen. Voor het avondeten ben ik thuis. Twee zelfstandige meiden van 7 en 10. Ze hebben ook een broertje van 1. Die gaat naar de opvang. Het zou fijn zijn sporadisch een avond extra oppas te hebben in het weekend.
op 14/04/25: Wij zijn woonachtig in Abcoude en zijn op zoek naar een tijdelijke naschoolse oppas voor Victor van 10, voor een paar maandag- en dinsdagmiddagen.
op 16/03/25: Etc. Koken, stofzuigen, wandelen
op 27/10/24: Onze wensen zijn dat de kindjes gek zijn op de oppas en de oppas ook op de kindjes.
op 19/08/24: Wij zijn een gezin met 2 leuke kids (maud bijna 5 en gijs 3 jaar). Vanwege ons werk in de zorg waarbij we vroeg moeten beginnen zoeken we iemand die op maandag, dinsdag en woensdagochtend de kinderen naar de opvang en naar school zou kunnen brengen. Dat kan met onze bakfiets. Daarnaast kunnen we de oppastaken zeker uitbreiden indien gewenst. Uiteraard tegen een goede vergoeding! We maken graag kennis! Groet wendelien en martijn
op 06/08/24: Mijn man en ik werken in de zorg. Mijn ouders passen op maar dat dekt niet alles. Vandaar dat we opzoek zijn naar een oppas aan huis voor 2 dagen. Onze dochtertje is 13maanden en ons eerste kind dus we vinden een kinderopvang nog te spannend. Wij zijn op zoek naar iemand met ervaring en ook gediplomeerd is in dit vakgebied (zorg welzijn, pedagogiek). Vooral op zoek naar een zorgzame lieve oppas met aandacht voor onze dochter:
op 09/06/24: Voor ons dochtertje zijn wij op zoek naar een betrouwbare en enigszins ervaren oppas.
op 01/06/24: Wij zoeken een oppas voor af en toe een avond. Kinderen liggen dan al op bed.
op 24/05/24: Op vrijdag hadden hadden we altijd een oppas opa, maar hij stopt er helaas mee. Vanaf eind september / begin oktober ben ik op zoek naar een andere mogelijkheid. Het gaat om een dochter van 3 jaar en een zoon van 3 maanden. Het liefst zoek ik iemand die graag bij ons thuis zou willen oppassen, ik sta ook open voor andere opties.
op 22/05/24: Graag oppas aan huis voor een kindje van 11 maanden, van ochtend tot namiddag. Meer info zal persoonlijk gebeuren
op 19/04/24: Van kwart over 2 tot ongeveer kwart over 5/ half 6.
op 17/04/24: Ik zoek een oppas voor zaterdagavond
op 01/04/24: Wij zoeken af en toe een oppas voor onze dochter van 2 jaar
op 16/03/24: Dochtertje van 1 zoekt oppashulp voor maandag en afwisselend woensdag. En soms avonden.
op 11/03/24: van school ophalen van de jongste.de oudste komt zelf naar huis. thuis de jongste helpen met lezen. en wat leuks doen voor beide zoals een spelletje of knutsleen en soms heeft de oudste huiswerk.dat mort ze maken.dus opletten dat ze het doet.we hebben een duitse herder.dus niet bang zijn voor honden.hij doet niks.hoeft niet uitgelaten te worden
op 29/02/24: Ik zoek iemand die kwart over 5 mijn zoontje kan opvangen en om half 8 met hem bij fe bushaltw kan wachten tot zijn bus er is (leerlingvervoer speciale bus )
op 05/01/24: Wij zijn zelf thuis en zoeken iemand die de kinderen kan ophalen uit school en bezig houden als wij nog wat werken, dus naar de speeltuin, knutselen, spelletjes doen etc. Tussen 14:30 en 17:30.
op 07/11/23: een oppas aan huis
op 16/10/23: Ons gezin gaat verhuizen naar Muiden. Hiervoor zoeken we een lieve gastouder, aan huis of bij de gastouder thuis. De voorkeur gaat uit naar 3 dagen in de week. Maandag t/m donderdag is mogelijk. Een van de 4 dagen zal ikzelf thuis zijn met mijn zoontje. Fedde is 2, 5 jaar, enorm lief, gezellig en leergierig.
op 24/08/23: Sinds wij ons eigen zoontje kregen, zijn we op zoek waren naar een passende vorm van kinderopvang op basis van natuurlijk ouderschap. Andere woorden hiervoor zijn attachment parenting. Waar de visie van natuurlijk ouderschap zoveel mogelijk wordt toegepast in de zorg voor ons zoontje. Waar gekeken wordt naar wat het kind van nature nou écht nodig heeft. Waar men kindvolgend kan en vooral ook WIL zijn. Denk hierbij aan de volgende dingen: + kleintjes verzorgd worden zoals moeder natuu...
op 28/07/23: Onze dochter Elena is over 2 weekjes 1 jaar. Ze gaat rond 8 uur naar bed en heeft 4 tandjes die gepoetst moeten worden. Luier verschonen, verhaaltje voorlezen en naar bed. Ze wordt soms wakker en wil dan opnieuw in slaap gewiegd worden. Ze lacht veel, is nieuwgierig, loopt langs de rand van een tafel en heeft een duidelijk eigen willetje. Over de ouders: moeder (Yolanda, 37) is basisschoolleerkracht en vader (Francis, 39) is glasvezelmonteur. Wij wonen sinds een jaar in Purmerend. ...
op 14/07/23: Day en night 3 to 4 days
op 22/06/23: Hello. I am a father of a 5 year old daughter looking for morning care. Laura is a super child speaking 3 languages is not a problem. my requirements are not big at this time. I am looking for a person for two hours in the morning to take my child to school because I start work at 6 30 in the morning
op 23/02/23: Wij zoeken een enthousiaste oppas aan huis voor onze dochters van 4 en 2 jaar. De jongste is de hele dag thuis en doet nig aan een middagslaapje. De oudste gaat naar school.
op 05/01/23: Door de kinderopvangplek te kort in Weesp ben ik gedwongen om mijn bijna 3 jarige dochter in te schrijven voor halve dagen opvang op maandag, dinsdag en donderdag en een hele dag op woensdag. Ik zoek iemand die haar eventueel op kan halen (het is heel dicht bij huis) en die dan verder thuis verzorgd en haar helpt leren ter voorbereiding voor school. Ik zoek het liefst een professioneel ervaren oppas die bij kan dragen aan de opvoeding en veiligheidsgevoel voor mijn kind.
op 23/11/22: Goedemiddag, Ik ben opzoek naar een betrouwbare oppas die op maandag en vrijdag ochtend van 7:45 - 8:30uur het liefst bij ons thuis op onze jongens kan passen en ze naar school kan brengen. Wij wonen tegenover de school, maar de jongens zijn nog te jong om alleen naar school te kunnen. start Januari/Februari 2023 en het zal in ieder geval zijn tot de zomervakantie. de jongens staan op de wachtlijst voor de voorschoolse maar hier is helaas geen plek momenteel.
op 27/10/22: Ik heb dringend een oppas nodig voor haar zoon. hij is geboren in augustus, dus hij is een gezonde kleine jongen. Ik vraag om een ervaren oppas. Neem contact met mij op via e-mail omdat ik geen Nederlands ken.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨