De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Filtres de recherche

Filtres de recherche

Affinez votre recherche grâce à des critères (distance, disponibilités, services...).
illustation Messagerie en ligne

Messagerie en ligne

Contactez directement des profils grâce à une messagerie simple et rapide.
illustation Recherche locale efficace

Recherche locale efficace

Trouvez facilement des personnes près de chez vous.
illustation Filtres de recherche

Filtres de recherche

Affinez votre recherche grâce à des critères (distance, disponibilités, services...).
illustation Messagerie en ligne

Messagerie en ligne

Contactez directement des profils grâce à une messagerie simple et rapide.
illustation Recherche locale efficace

Recherche locale efficace

Trouvez facilement des personnes près de chez vous.

Noortje, biedt kinderopvang - 5525 Duizel

op 27/02/24: Twee jongetjes van 2 en 4 jaar zoeken een leuke oppas voor in de avond.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Duizel. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Janine, zoekt een part-time oppas in Eersel 5521

op 27/06/18: 'S morgens, na afspraak gedurende ca. 4 uur.

Qamar, biedt part-time opvang - 5521 Eersel

op 03/04/20: Hallo, Ik ben Qamar Ik ben op zoek naar een oppas, die zou regulieer zijn, 2 dagen per week rond 3 uren per dag en dan op eventuele soms avonden in het weekend als we een uitje hebben 😍 Maandag en donderdag heb ik dat regulieer op vaste tijden tussen 3 en rond 5:30. Mijn jongentje is 3, 5 jaar Je kan contact met mij opnemen, als je dat kan/wil Fijne avond nog Qamar

Qamar, zoek een nanny in Eersel

op 03/04/20: Hallo, Ik ben Qamar Ik ben op zoek naar een oppas, die zou regulieer zijn, 2 dagen per week rond 3 uren per dag en dan op eventuele soms avonden in het weekend als we een uitje hebben 😍 Maandag en donderdag heb ik dat regulieer op vaste tijden tussen 3 en rond 5:30. Mijn jongentje is 3, 5 jaar Je kan contact met mij opnemen, als je dat kan/wil Groetjes Qamar

Marcela, zoekt een oppas in Hapert

op 22/02/24: Ik zoek oppas voor een meisje van 10 jaar de aansta zaterdag 24 februari vanaf 19.00. Groetjes, Marcela

Patricia, zoekt een part-time oppas in Hapert

op 27/02/18: De dagen zullen wisselt zijn, omdat ik een wisselend rooster heb waarin een 4 weekse regelmaat komt. Ene week 2 doordeweekse dagen Daarop volgende week 1 doordeweekse dag en 1 dag in weekend. En als ene keer zaterdag is dan is het volgende keer in weekend op zondag. Het gaat om meisje van 4 jaar, ze is ontzettend sociaal, momenteel gaat zij nog in reusel naar school zou fijn zijn als je der dan in reusel kan ophalen en s avonds bij mij in bed kan liggen. Ik ben dan rond 21.30 thuis.

Laura, zoekt een gastouder in Hapert

op 24/12/20: dinsdag, woensdag en donderdag, dus voor 3 doordeweekse dagen

Niels, biedt kinderopvang in Hapert

op 20/05/19: Oppas gezocht die met enige regelmaat een avondje of een paar uurtjes op kan passen.

Randy, Biedt kinderopvang in Hoogeloon

op 30/10/16: We zoeken een oppas voor 5 november maar ook voor vaker in de toekomst

Stan, Biedt kinderopvang in Hoogeloon 5528

op 04/07/16: wij zoeken een oppas aan huis in Hoogeloon voor maandag en woensdag de gehele dag (ca. 8 tot 18 uur). 1 schoolgaand kind van 5, 1 kind van 2 en 1 baby van 0 jaar oud. Oppas is bereid om tevens licht huishoudelijk werk te verrichten en bereid kind(eren) van en naar school/psz te halen/brengen.

Fam., zoek een nanny in Knegsel

op 29/06/16: Elke zaterdag van +/- 9.00 tot 16.30

Eersel, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: