De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Randy, Biedt kinderopvang in Hoogeloon

op 30/10/16: We zoeken een oppas voor 5 november maar ook voor vaker in de toekomst

Stan, Biedt kinderopvang in Hoogeloon 5528

op 04/07/16: wij zoeken een oppas aan huis in Hoogeloon voor maandag en woensdag de gehele dag (ca. 8 tot 18 uur). 1 schoolgaand kind van 5, 1 kind van 2 en 1 baby van 0 jaar oud. Oppas is bereid om tevens licht huishoudelijk werk te verrichten en bereid kind(eren) van en naar school/psz te halen/brengen.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Hoogeloon. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Mariam, zoek een erkende gastouder in Vessem

op 21/09/23: Dag opvang baby na school opvang dochter van 4 jaar

Sanne, zoekt een oppas - 5520 Eersel

op 12/07/21: Zorgzaam voor de kinderen. Meerdere kinderen in de groep van verschillende leeftijden.

Rielle, zoekt een part-time oppas in Vessem

op 10/11/22: Wij gaan verhuizen naar Vessem. We kennen allebei niemand in Vessem en hebben geen oppas voor ons Zoontje. Hij is nu 7, 5 maand.

Laura, zoekt een gastouder in Hapert

op 24/12/20: dinsdag, woensdag en donderdag, dus voor 3 doordeweekse dagen

Marcela, zoekt een oppas in Hapert

op 22/02/24: Ik zoek oppas voor een meisje van 10 jaar de aansta zaterdag 24 februari vanaf 19.00. Groetjes, Marcela

Patricia, zoekt een part-time oppas in Hapert

op 27/02/18: De dagen zullen wisselt zijn, omdat ik een wisselend rooster heb waarin een 4 weekse regelmaat komt. Ene week 2 doordeweekse dagen Daarop volgende week 1 doordeweekse dag en 1 dag in weekend. En als ene keer zaterdag is dan is het volgende keer in weekend op zondag. Het gaat om meisje van 4 jaar, ze is ontzettend sociaal, momenteel gaat zij nog in reusel naar school zou fijn zijn als je der dan in reusel kan ophalen en s avonds bij mij in bed kan liggen. Ik ben dan rond 21.30 thuis.

Noortje, biedt kinderopvang - 5525 Duizel

op 27/02/24: Twee jongetjes van 2 en 4 jaar zoeken een leuke oppas voor in de avond.

Niels, biedt kinderopvang in Hapert

op 20/05/19: Oppas gezocht die met enige regelmaat een avondje of een paar uurtjes op kan passen.

Peter, biedt kinderopvang - 5531 Bladel

op 05/09/17: Wij hebben twee kinderen en zoeken zo nu en dan een oppas voor de kinderen

Yvonne, zoek een erkende gastouder - 5531 Bladel

op 22/01/17: Flexibel, lief, zorgzaam persoon gezocht voor zoontje Jip 1 jaar, dochter Cato 2 jaar, dochter Manouk 5 jaar.

Bladel en Netersel, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: