Lieke, zoek een nanny in Hooge mierde 5095
op 17/02/22: Vast oppas voor 2 dagen in de week met licht huishoudelijk werk zoals was opvouwen, stofzuigen en wat poetswerk.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
op 17/02/22: Vast oppas voor 2 dagen in de week met licht huishoudelijk werk zoals was opvouwen, stofzuigen en wat poetswerk.

op 04/08/16: De werkdagen beginnen om 07.30 en duren tot 18.00 uur. De oppas moet ervaring hebben, niet roken, een vrouw zijn en in de buurt wonen. Wij hebben een hond, dat moet geen probleem zijn.
op 09/01/18: Flexibele opvang

op 03/10/22: Wij zijn opzoek naar een oppas die een hele dag en een middag wil oppassen. Het gaat ook om het brengen en halen van de oudste van en naar school. We hebben een leuke, lieve enthousiaste hond, dus het is wenselijk als je daar geen problemen mee hebt. We komen graag met je in contact als deze tijden je schikken om te kijken of we een leuke klik hebben

op 22/01/17: Flexibel, lief, zorgzaam persoon gezocht voor zoontje Jip 1 jaar, dochter Cato 2 jaar, dochter Manouk 5 jaar.
op 05/09/17: Wij hebben twee kinderen en zoeken zo nu en dan een oppas voor de kinderen
op 06/02/19: Wij zijn op zoek naar een oppas voor onze 2 zoontjes van 1 en bijna 3 jaar voor af en toe savonds in het weekend. De ene keer zullen. We op tijd thuis zijn en een andere keer kan het laat worden. We hebben een logeerbed dus je mag altijd blijven slapen. Het is voor ons niet mogelijk om je savonds nog met de auto naar huis te brengen. Wel willen we altijd met je mee fietsen naar huis als je niet wilt blijven slapen.
op 16/03/22: Naschoolse op dinsdag en voorschoolse opvang op dinsdag en vrijdag
op 04/02/15: onze baby van 1 moet nog eten krijgen een beetje bezig houden yoghurtje eten en naar bed rond 21 uur
op 09/06/19: Om de kinderen meer aandacht te geven, zou ik graag hulp in roepen daar ik zelf een ziekte heb en beperkt in me kunnen.
op 01/04/19: Ik ben opzoek naar een oppas voor mijn kindjes thuis waanner ik moet avond werken
op 07/03/20: Wij zoeken een oppas van maf 6.00 uur. In sommige gevallen vanaf 5.30 indien mogelijk. Het zal gaan om een babytje van 4 maanden.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres ines@top-oppas.com📨