De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Top-oppas werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op ines@top-oppas.com of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Hoiii allemaal, Mijn naam is Noëlle, ben 16 jaar oud en doe de opleiding Pedagogisch medewerker (werken met kinderen in de opvang). Zelf vind ik het super leuk om met kinderen om te gaan en daarom ben ik er ook voor aan het leren. Ik ben altijd bereikbaar op dit nummer Groetjes Noëlle

Hallo, ik ben Joëlle , ik doe de opleiding verzorgende IG, ik heb enige ervaring met oppassen, ik kom uit een groot gezin met negen kinderen en weet daarom wel van aanpakken. Ik zoek een leuk en gezellig oppasgezin waar ik in de avonden kan oppassen.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Kruiningen. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Hallo , Ik ben Shanaya, ik ben 16 jaar oud en ik woon in hansweert, ik vind het heel erg leuk om op kinderen te passen , ook help ik al vrijwilliger bij een jeugdsoos, ik pas regelmatig op mijn kleine neefje en ik heb het altijd heel leuk met hem! Groetjes !

Ik ben Charissa, en ik doe de opleiding onderwijsassistent waar ik op mijn stage veel bezig ben met kinderen. Ik vind het geweldig om met kinderen bezig te zijn. Ik heb een aantal jaar op mijn achter neefje (4) en nichtje (7) opgepast in de weekenden. Ik ben een vrolijke, ondernemende en lieve oppas.

Hoi, Ik ben Michelle, 24jaar en op zoek naar een tijdelijk oppas adres(jes) in gemeente reimerswaal( krabbendijke, kruiningen, waarde & oostdijk. Ben wel alleen door de weeks beschikbaar. Ben (nog) niet in het bezit van een rijbewijs. Ben werkzaam bij de Anwb winkel, maar ik zoek er nog iets bij.Voor vragen, laat het me weten! Groetjes, Michelle

Ik ben Klara , Ben 19 jaar oud en woon bij mijn ouders, heb opleiding verkoper/parfumerie behaald, ik heb 4 broertjes en zusjes en ben oudste thuis, dus ik kan goed met kinderen omgaan,

Tessa, oppas in Yerseke 4401

Mijn naam is Tessa en ik woon in Yerseke. Ik ben 20 jaar en heb in september mijn toerisme opleiding niveau 4 afgerond. Hierbij ben ik ook deels opgeleid in de animatie sector en heb ik daar ervaring mee opgedaan tijdens mijn eerste stage in de Belgische Ardennen. Ik ben erg flexibel en vaak beschikbaar.

Hallo allemaal! Ik ben Cynthia en ik ben 20 jaar oud. Ik woon in Krabbendijke en ik studeer toerisme in Breda. Ik heb een opleiding tot animator niveau 4, en heb 3 keer 4 maanden stage gelopen op campings in het buitenland. Ik vind kinderen ontzettend leuk en ik wil graag bij u komen oppassen. Kinderen inspireren mij, en ik heb snel een klik met kinderen. Ik kan iedere avond, en heb vaak op woensdag vrij van school. Ook op vrije dagen en in de vakantie zou ik kunnen oppassen! Groetje...

Hallo, Mijn naam is Charmaine ik hou van kinderen en heb ook al vaak op ze gepast. Ik woon in Kapelle dus graag ook een oppas adres in Kapelle of Biezelinge. Ik kan in de weekenden, vakanties en vrijdagmiddag na 5 uur. Door de week liever niet maar het kan bespreekbaar zijn. Ik zou het geweldig vinden om op uw kinderen te passen.

Ik heb een pedagogisch medewerker diploma en 1 jaar gewerkt op een kinderdagverblijf waar ik altijd met plezier naar toe ging!

Steffi, oppas in Kapelle

Ik ben Steffi ik ben 15 jaar oud en ik woon in Kapelle, het lijkt me leuk om op te passen op kinderen en hiermee iets bij te verdienen, dit omdat ik in de sinter ook ski les geef aan kinderen in Oostenrijk, hierdoor heb ik dus ook redelijk ervaring met kinderen tussen de 4 en 12 jaar, daarnaast heb ik ook een jonger broertje waar ik vaak op pas, ik zou het leuk vinden om leuke activiteiten met uw kinderen te doen en ze te helpen met hun school waar nodig.

Geachte Ouders, Na het afronden van mijn SPW3 ben ik gaan werken bij Kinderopvang Mickey wat later over is genomen door Catalpa Kinderopvang. Ik heb hier veel ervaring opgedaan met de opvang, verzorging en ontwikkeling van kinderen in de leeftijd van nul tot en met vier jaar. Daarna ben ik verder gaan werken als gastouder en op dit moment werk ik al meer dan een jaar bij het gastouderbureau Kiddostaf als gastouder aan huis. Op de werkvloer ben ik verantwoordelijk voor de opvang van k...

Reimerswaal, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: